.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2017 rok

POBIERZ HARMONOGRAM

 

Harmonogram w wersji papierowej zostanie dostarczony do każdej nieruchomości przy najbliższym odbiorze odpadów komunalnych. 

.

Regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Czermin obowiązujący od 01.08.2016r.

Pobierz

.

Uprzejmie informujemy, że punkt przyjęcia odpadów: „Zakład Gospodarki Odpadami” Sp. z o.o. w Jarocinie, z siedzibą w Witaszyczkach 1A w dniu 21 grudnia 2016 r. będzie czynny od godz. 6:00 do godz. 15:30

Poza powyższą zmianą terminu Zakład Gospodarki Odpadami przyjmuje odpady w Witaszyczkach w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 21:00, w soboty w godzinach od 8:00 do 14:00

.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Uchwałą nr VI/31/15 Rady Gminy Czermin z dnia 20 maja 2015 r. z dniem 1 sierpnia zmianie uległa stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jeżeli są one zbierane i odbierane w sposób NIESELEKTYWNY.

Czytaj więcej...

.

INFORMACJA
zmiana terminu odbioru odpadów komunalnych

Wójt Gminy Czermin uprzejmie informuje, że od miesiąca lipca 2016 r. nastąpi zmiana terminu odbioru odpadów komunalnych zarówno dla odpadów selektywnych, jak również dla odpadów zmieszanych. Odpady zmieszane odbierane będą w jednym dniu na terenie całej gminy i odpady zbierane selektywnie również w  jednym dniu (wszystkie frakcje: papier, szkło bezbarwne, szkło kolorowe, tworzywa sztuczne).

Pobierz harmonogram

.

Szanowni mieszkańcy,

w związku ze zbliżającym się rokiem 2016 przekazujemy nowy Harmonogram odbioru odpadów komunalnych. Prosimy o zwrócenie uwagi, ponieważ od 1 stycznia 2016 roku nastąpi zmiana sposobu odbierania odpadów selektywnych, zbiórka odbywać się będzie w dwóch różnych dniach. Prosimy oddzielnie wystawiać worki z tworzywem sztucznym i w drugim terminie worki ze szkłem oraz makulaturą zgodnie z terminami wskazanymi w harmonogramie.

Harmonogram w wersji papierowej zostanie dostarczony do każdej nieruchomości przy najbliższym odbiorze odpadów komunalnych.  

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2016 rok

Broniszewice
Czermin
Grab
Łęg
Mamoty
Pieruchy
Pieruszyce
Psienie Ostrów
Skrzypnia
Strzydzew
Wieczyn
Wola Duchowna
Żale
Żbiki
Żegocin (od nr 2 do końca)
Żegocin (od nr 1)

.

 INFORMACJA

dotycząca zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego w dniu 26 września 2015 r. (sobota).

Czytaj więcej...

.

czermin2Nowy system gospodarowania odpadami 2013

Czytaj więcej...

Znajdź nas na Facebook

Facebook Image
Polish English French German Russian

SDPS2

Apteka

Marszew

Policja